BLÍŽENCI – Študentský horoskop 3: Vybrali ste si správny odbor či profesiu?

main picture horoskop

Sú medzi nami takí, ktorí v tom majú jasno už od malička. Sú však aj takí, ktorí pochybujú o tom, či si vybrali správne. Ako sa hovorí – nikdy nie je neskoro, takže pokiaľ si nie ste istí, či ste si vybrali správne, pokojne sa nad tým zamyslite a začnite odznova. Či už veríte v astrológiu alebo nie, možno vám pri rozhodovaní pomôže tento študentský horoskop. Dnes vám prinášame pokračovanie – horoskop pre znamenie Blíženci :)

blizenci (deleted c4ed5f7aae414bae15b8c7c6089a04b0)

 

Blíženci 22. 5. – 21. 6.

Ste mysliace a vynaliezavé bytosti, ktoré by sa v kancelárii umorili nudou a stereotypom. Niekedy vám síce pokoj a systém vyhovuje, ale občas potrebujete zmenu. Radi robíte rôznorodé činnosti, kde je vaše pole pôsobnosti otvorené a ešte viac sú ľudia okolo vás otvorení vašim nápadom. Doma máte radi pokoj a samotu (napr. intimčo vo dvojici), na svoju prácu ale potrebujete ľudí a spoločnosť. Tak ako napríklad futbalistov živia nohy, vás vaše ústa. Pre vás sú ideálne tie zamestnania, kde najviac využijete svoje rečnícke a vyjednávacie umenie. A ktoré zamestnania sú vám šité na mieru? Tak napríklad žurnalista alebo reportér, právnik, autor kníh alebo článkov, ktorými komentuje svet okolo seba, hovorca a pod.

Práve svojou výrečnosťou, zmyslom pre jazyk a mnohým ďalším sa do dejín zapísali napr. John F. Kennedy, Kráľovná Viktória, Naomi Campbell, Jacques-Yves Cousteau, Johnny Depp, Donald Trump a mnohí ďalší.

Zdroj: studenta.cz / Admin

Tento obsah bol zaradený v Aktuality. Zálohujte si trvalý odkaz.