Vaše otázky

Často kladené otázky

Bude mi poskytnutá informácia o osobe, ktorá moje dielo vypracovala?

Jednou z našich základných a podstatných služieb je dodržiavanie diskrétnosti a ochrany osobných informácií. Preto pri vypracovávaní podkladov komunikáciu medzi Vami ako objednávateľom a našim tímom zabezpečuje naša stránka.

Ako budem vedieť, že moje dielo je vypracované kvalitne, teda po odbornej stránke správne?

Podklady vypracováva starostlivo vybraný a zostavený tím vysokoškolsky vzdelaných spolupracovníkov. Náš systém navyše poskytuje zaslanie osnovy a ukážky podkladov, ktoré dostanete vopred a viete predbežný obsah podkladov vopred konzultovať.

Ako budem vedieť, že moje dielo je originál a predo mnou ho už nemala nijaká iná osoba?

Ako jednu zo základných služieb zaručujeme, že všetky dodané materiály sú pripravené a vytvorené ako originál iba pre potreby Vašej objednávky.

Bude mi poskytnutý aj kontakt na autora môjho diela, s ktorým by som mohol počas jeho vypracovávania komunikovať alebo všetko musím vybavovať prostredníctvom tejto internetovej stránky?

Pre potreby akýchkoľvek úprav, doplnení, či zmien stačí kontaktovať nášho operátora s Vašimi požiadavkami, prostredníctvom kontaktov uvedených na úvodnej stránke, ktorý sa postará o Vaše pohodlie a odkomunikuje a odsleduje zapracovanie Vami požadovaných úprav a zmien za Vás.

Ako mám postupovať v prípade, ak by mi práca nešla na mojej e-mailovej pošte otvoriť? Čo v prípade, ak sa mi niektoré súbory, prípadne obrázky, ktoré sú súčasťou práce, nebudú dať otvoriť?

Kontaktujte nás ihneď na našich číslach 24 hodín denne a zašleme vám súbor opätovne alebo cez zásielkovú službu na posielanie súborov, poprípade v inom vami požadovanom formáte.

Ako mám postupovať v prípade, ak s podkladmi, alebo časťou podkladov práce nebudem spokojný? S kým môžem komunikovať prípadné nezrovnalosti v práci?

Ak podklady nespĺňajú Vami zadané kritériá zadané v objednávke, kontaktujte čo najskôr nášho operátora na kontaktoch uvedených na úvodnej stránke.

Ak zistíme nezrovnalosti s Vaším zadaním, podklady Vám upravíme. Náš systém však funguje tak, že by k podobným nezrovnalostiam nemalo prísť. Zabezpečuje to princíp schvaľovania osnovy, ktorú vám vopred zašleme na schválenie, ako aj postupné zasielanie častí podkladov s väčším počtom strán

Koľko dní minimálne trvá vypracovanie diela?

Texty, podklady a diela do 8 -12 strán pre vás pripravíme do 5 – 7 dní, rozsiahlejšie diela a texty pre vás pripravíme počas 3 – 4 týždňov. Možnosti expresného spracovania do 24, 48 alebo 72 hodín nájdete v cenníku.

Kedy a akým spôsobom za prácu zaplatím?

Platbu za naše služby je možné uskutočniť platbou na účet, štandardne po obdržaní ukážky diela, prípadne pri rozsiahlejších podkladoch postupne po častiach.

Zaručujete mi stopercentnú ochranu mojich osobných údajov?

Ochrana osobných údajov a diskrétnosť je pre nás jednou z našich priorít a základných služieb!

Je možnosť vrátenia peňazí, ak s dielom nebudem spokojný? Ako by som mal postupovať v prípade, ak mi dielo nebude doručené včas?

Budeme sa snažiť dodať Vám podklady vždy v požadovaný termín! V prípade, že nebudeme schopní dodržať dohodnutý termín, ponúkame vám plnú záruku vrátenia peňazí. O všetkom však s Vami budeme komunikovať. V prípade akýchkoľvek námietok k odovzdanej práci Vám ZADARMO zrealizujeme všetky úpravy! Vaša spokojnosť je pre nás tým najdôležitejším!

Môžete mi podklady vypracovať aj v inom formáte ako v programe Microsoft Word?

Áno, po dohode a konkrétnej špecifikácii Vám vieme dodať podklady aj v iných formátoch, napr. vo formáte pdf…