KOZOROŽEC – Študentský horoskop 10: Vybrali ste si správny odbor či profesiu?

main picture horoskopSú medzi nami takí, ktorí v tom majú jasno už od malička. Sú však aj takí, ktorí pochybujú o tom, či si vybrali správne. Ako sa hovorí – nikdy nie je neskoro, takže pokiaľ si nie ste istí, či ste si vybrali správne, pokojne sa nad tým zamyslite a začnite odznova. Či už veríte v astrológiu alebo nie, možno vám pri rozhodovaní pomôže tento študentský horoskop. Dnes vám prinášame pokračovanie – horoskop pre znamenie Kozorožec 🙂


kozorozec (deleted b6fa1d5c5c7210a6de03ae3343d30e6c)Kozorožec 22.12.–20.1.

Vy ste si vo svojej kariére a v živote nikdy nedávali malé ciele. Ste od prírody veľmi ambiciózni a s priemernosťou sa nikdy nevyrovnáte. Chcete byť v tom, čo robíte, najlepší a vaša práca musí byť vždy špičková. Pre vás nie je nič nereálne, možno ťažko dosiahnuteľné, ale rozhodne nie nereálne. Ste na seba niekedy až príliš tvrdí, ale vďaka tomu ste práve najlepšími vo svojom obore. Máte vlastnosti ako čestnosť, vytrvalosť, odhodlanosť a predovšetkým zodpovednosť. Nie len že ste tými, koho chce každý zamestnanosť, ale často dávate prácu aj ostatným. Často volíte kariéru v ekonomickom sektore, bankovníctve alebo v obore, ktorý je vašim koníčkom – inžinierstvo, technika, právo, služby.

Rovnakými pracantmi a slávnymi kozorožcami sú, resp. boli napríklad Karel Čapek, Eduard Bass, Kevin Costner, Richard Nixon, Elvis Presley ale Jack London.

Zdroj: Admin

 

Tento obsah bol zaradený v Aktuality. Zálohujte si trvalý odkaz.