LEV – Študentský horoskop 5: Vybrali ste si správny odbor či profesiu?

main picture horoskopSú medzi nami takí, ktorí v tom majú jasno už od malička. Sú však aj takí, ktorí pochybujú o tom, či si vybrali správne. Ako sa hovorí – nikdy nie je neskoro, takže pokiaľ si nie ste istí, či ste si vybrali správne, pokojne sa nad tým zamyslite a začnite odznova. Či už veríte v astrológiu alebo nie, možno vám pri rozhodovaní pomôže tento študentský horoskop. Dnes vám prinášame pokračovanie – horoskop pre znamenie Lev 🙂

lev (deleted 7b18daeb119257983bf89131f2759b37)Vy sa dokážete v práci aj roztrhať. Ste veľmi pracovití, a to vám niekedy býva na škodu. Vo vašich radoch je veľké množstvo workoholikov a ľudí, ktorí kvôli práci samotnej zabúdajú na všetko ostatné. Dajte si na to pri svojej kariére pozor. JE to čiastočne tým, že máte neustále prebytok energie a čiastočne tým, že ste niekedy až prehnane ambiciózni. Robiť prácu, ktorú robíte len preto, aby ste niečo robili, je pre vás utrpenie. Musíte v nej vidieť zmysel, musí vás baviť a napĺňať. Tupo sedieť pri počítači a kontrolovať DPH je pre vás za trest. Potrebujete vo svojom zamestnaní akčnosť. Sú z vás výborní herci, zabávači, marketéri a obchodníci.

Dokážete sa ale presadiť aj ako učitelia, manažéri alebo politici. Vo svojej práci potrebujete voľnosť a rozlet. Potom to stojí za to.

Z tých najznámejších levov určite poznáte Alfonsa Muchu, Jula Satinského, Napoleona Bonaparte, Roberta Redforda, Fidela Castra, Jásira Arafata, Jacqueline Kennedy alebo Madonnu.

Zdroj: studenta.cz / Admin

Tento obsah bol zaradený v Aktuality. Zálohujte si trvalý odkaz.