PANNA – Študentský horoskop 6: Vybrali ste si správny odbor či profesiu?

main picture horoskopSú medzi nami takí, ktorí v tom majú jasno už od malička. Sú však aj takí, ktorí pochybujú o tom, či si vybrali správne. Ako sa hovorí – nikdy nie je neskoro, takže pokiaľ si nie ste istí, či ste si vybrali správne, pokojne sa nad tým zamyslite a začnite odznova. Či už veríte v astrológiu alebo nie, možno vám pri rozhodovaní pomôže tento študentský horoskop. Dnes vám prinášame pokračovanie – horoskop pre znamenie Panna :)

panna (deleted 97b94abc0f1508576016b5a2a2192bcb)Aj vy ste snom zamestnávateľa, ktorý sa potrebuje spoľahnúť, že dodržíte termíny, nastavenú kvalitu práce, budete zodpovední a bude sa môcť na vás bezvýhradne spoľahnúť. Vďaka svojej systematickosti a metodickému prístupu k prístupu k práci síce potrebujete čas a pokoj, ale výsledok potom stojí za to. Ideálne sú pre vás zamestnania, kde sa musíte spoľahnúť na pevné pravidlá a kde všetko más svoj zmysel a postup. Naviac, akonáhle cítite, že v niečo zaostávate, okamžite sa snažíte medzeru zaplniť samoštúdiom. Celoživotné učenie je pre váš profesný život samozrejmosťou. A kde si vás hviezdy dokážu predstaviť?

Pre mužov napríklad profesia programátora alebo technického pracovníka. Vo všeobecnosti z vás môže byť vynikajúci lekár, zdravotná sestra, pedagóg alebo účtovník. Hľadajte bo svojej profesii systém a budete spokojní.

Obdobne to urobili napr. Hana Zagorová, Alžbeta I., Michael Jackson, Sophia Loren, Freddie Mercury, Sean Connery a Lev Nikolajevič Tolstoj.

Zdroj: studenta.cz / Admin

Tento obsah bol zaradený v Aktuality. Zálohujte si trvalý odkaz.