Pokračovanie – Študentský horoskop 2: Vybrali ste si správny odbor či profesiu?

main picture horoskop

 

 

 

 

 

 

 

Sú medzi nami takí, ktorí v tom majú jasno už od malička. Sú však aj takí, ktorí pochybujú o tom, či si vybrali správne. Ako sa hovorí – nikdy nie je neskoro, takže pokiaľ si nie ste istí, či ste si vybrali správne, pokojne sa nad tým zamyslite a začnite odznova. Či už veríte v astrológiu alebo nie, možno vám pri rozhodovaní pomôže tento študentský horoskop. Dnes vám prinášame pokračovanie – horoskop pre znamenie Býk :)

byk (deleted e93abb35296b676229b9e68b0ab98867)Býk 21.4.-21.5.

Istota a stabilita. Dve slová, ktoré charakterizujú vaše jednanie, váš život, vaše životné plány. Ste veľmi osobité znamenie, ktoré miluje život, a pretože si ho radi užívate, a to predsa niečo stojí, ste pripravení tvrdo pracovať, aby ste sa následne mohli rozmaznávať.

Pre každého zamestnávateľa ste snom – chodíte načas, ste starostliví, dôkladní a dôslední, dá sa na vás spoľahnúť. Rozhodne neodchádzate od rozrobenej práce. Radi za sebou nechávate čistý stôl, teda splnené úlohy, projekty, zadania… Vašim veľkým zdrojom energie sú životné hodnoty, zmysel pre zodpovednosť a motivácia k finančnému zisku. Človek by povedal, že ste workoholici, ale vy tvrdo makáte, aby ste si potom mohli dopriať zaslúžený oddych. Peniaze vám vyslovenie voňajú, a preto by ste sa mali dať na kariéru v bankovom sektore, plastického chirurga alebo top managera vo výrobnej spoločnosti.

Vďaka svojej pracovitosti a zmyslu pre hodnoty sa do histórie zapísali napríklad Mária Terézia, William Shakespeare, Sigmund Freud, Karol IV., Jaroslav Hašek, Ján Pavol II. alebo Cher či Honoré de Balzac, ktorí sa všetci narodili v znamení býka.

Zdroj: studenta.cz / Admin

 

Tento obsah bol zaradený v Aktuality. Zálohujte si trvalý odkaz.