RAK– Študentský horoskop 4: Vybrali ste si správny odbor či profesiu?

main picture horoskop

Sú medzi nami takí, ktorí v tom majú jasno už od malička. Sú však aj takí, ktorí pochybujú o tom, či si vybrali správne. Ako sa hovorí – nikdy nie je neskoro, takže pokiaľ si nie ste istí, či ste si vybrali správne, pokojne sa nad tým zamyslite a začnite odznova. Či už veríte v astrológiu alebo nie, možno vám pri rozhodovaní pomôže tento študentský horoskop. Dnes vám prinášame pokračovanie – horoskop pre znamenie Rak :)

 

rak (deleted 6f504f4521c6ba1ebdc5b56f38e43b1e)Rak 22.6.–22.7.

S vami je to ťažké. Niekedy máte toľko energie, že neviete čo s ňou, a potom je vás niekedy ťažké presvedčiť, aby ste vyliezli z postele. Keď je treba, tak viete zamakať a práce sa rozhodne nebojíte. Pri všetkom ste niekedy až príliš starostlivý. Spomeňte si, keď ste naposledy napríklad upratovali svoju izbu. Nielen povysávať a utrieť prach, ale ešte by to chcelo prezliecť periny, preukladať knižky, umyť okná a z bežného upratovania je zrazu maľovanie bytu.

Na jednej strane je to dobre, ale musíte sa vedieť krotiť. Inak sa tou usilovnosťou prepracujete. Máte radi prácu, za ktorou je vidieť výsledok, ktorý na viac niekto patrične ocení. Dôležitý je pre vás predovšetkým zmysel práce, potom platové ohodnotenie, a potom ten zvyšok.

Baviť vás môže napríklad záhradníčenie, novinárčina, ale boli by z vás napríklad výborní politici alebo zástupcovia. Žiadna oblasť pre vás nie je cudzia, len si musíte nájsť také miestečko, ktoré vám bude vyhovovať.

Určite poznáte osobnosti ako Oľga Havlová, Erich Maria Remarque, Remrandt, Ringo Star, Meryl Streep alebo Harrison Ford. Všetko samí raci.

Zdroj: studenta.cz / Admin

Tento obsah bol zaradený v Aktuality. Zálohujte si trvalý odkaz.