ŠKORPIÓN – Študentský horoskop 8: Vybrali ste si správny odbor či profesiu?

main picture horoskop
Sú medzi nami takí, ktorí v tom majú jasno už od malička. Sú však aj takí, ktorí pochybujú o tom, či si vybrali správne. Ako sa hovorí – nikdy nie je neskoro, takže pokiaľ si nie ste istí, či ste si vybrali správne, pokojne sa nad tým zamyslite a začnite odznova. Či už veríte v astrológiu alebo nie, možno vám pri rozhodovaní pomôže tento študentský horoskop. Dnes vám prinášame pokračovanie – horoskop pre znamenie Škorpión 🙂

skorpion (deleted 0de4b2dac505c8b1a1081ae9f4d335a7)Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Škorpióni sú tzv. hasiči. Tí, ktorí všetko nakoniec zachránia. Je to dané vašou schopnosťou analytického myslenia a pohľadom na vec ako celok. Váš vedecký a komplexný prístup k pracovným povinnostiam z vás robí ideálnych adeptov na vrcholových manažérov, vedcov, odborníkov a poradcov vo svojom obore. Na rozdiel napr. od váh pre vás nie sú na pracovisku dôležití vzťahy na pracovisku, ale najdôležitejší je pre vás výsledok vašej práce. Idete skôr na kvalitu ako na kvantitu a to požadujete primeraný rešpekt. Vďaka týmto vlohám a schopnostiam sú pre vás predurčené povolania ako vedec, výskumný pracovník, psychológ, detektív alebo policajt. V zamestnaní sa potrebujete spoľahnúť predovšetkým sami na seba a to vám tiež dodáva istotu v tom, čo robíte. Nehovoriac o tom, že disciplína a spoľahlivosť je to, čím sa riadite v živote.

Známe osobnosti narodené v znamení škorpióna sú (boli) napr. Nicolo Paganinni, Voltair, Mária Antoinetta alebo Richard Burton.

Zdroj: Admin

Tento obsah bol zaradený v Aktuality. Zálohujte si trvalý odkaz.