STRELEC – Študentský horoskop 9: Vybrali ste si správny odbor či profesiu?

main picture horoskop

Sú medzi nami takí, ktorí v tom majú jasno už od malička. Sú však aj takí, ktorí pochybujú o tom, či si vybrali správne. Ako sa hovorí – nikdy nie je neskoro, takže pokiaľ si nie ste istí, či ste si vybrali správne, pokojne sa nad tým zamyslite a začnite odznova. Či už veríte v astrológiu alebo nie, možno vám pri rozhodovaní pomôže tento študentský horoskop. Dnes vám prinášame pokračovanie – horoskop pre znamenie Strelec 🙂

strelec (deleted 4d03c67a48d8db267899d09cef7d0f07)Strelec 23.11.–21.12.

Tak, ako skutočný strelec nájde svoj cieľ a nespustí ho z očí, tak aj vy idete v zamestnaní tvrdo za svojim cieľom a pre jeho úspešné splnenie dokážete motivovať takmer všetkých vo svojom okolí. Zbytočne sa nenecháte rozptyľovať a idete priamo za svojim. Cieľavedomosť a ťah na bránu vám rozhodne nechýba. Preto ste tiež výbornými obchodnými zástupcami, poisťovacími agentmi alebo finančnými poradcami. Ako čerešnička na torte v spojitosti s vašim povolaním je, keď popri tom môžete spoznávať neustále nové krajiny, miesta, ľudí. Vašou slabosťou je, že dokážete pracovať nehľadiac na to, či je deň alebo noc a či ste si dostatočne oddýchli. To sa niekedy odráža na vašom osobnom milostnom a rodinnom živote. Dávajte si na to pozor.

Pracovití a cieľavedomí strelci boli napr. Miloš Forman, Ladislav Smoljak, Edith Piaf, Frank Sinatra, Steven Spielberg alebo Tita Turner.

Zdroj: Admin

Tento obsah bol zaradený v Aktuality. Zálohujte si trvalý odkaz.