Študentský horoskop: Vybrali ste si správny odbor či profesiu?

main picture horoskop

 

 

 

 

 

 

 

Sú medzi nami takí, ktorí v tom majú jasno už od malička. Sú však aj takí, ktorí pochybujú o tom, či si vybrali správne. Ako sa hovorí – nikdy nie je neskoro, takže pokiaľ si nie ste istí, či ste si vybrali správne, pokojne sa nad tým zamyslite a začnite odznova. Či už veríte v astrológiu alebo nie, možno vám pri rozhodovaní pomôže tento študentský horoskop. Dnes vám prinášame horoskop pre znamenie Baran 🙂

baranBaran 21.3.–20.4.

Pre vás je kariéra jedna z najdôležitejších vecí na svete. Vyhľadávate kreatívne činnosti, počas ktorých môžete súperiť so svojimi kolegami, a ešte vám za aj platia. Neradi sa podriaďujete, a preto stojíte časti v pozícii leadra. Ste prirodzenou vodcovskou osobnosťou. Takmer žiadna úloha nie je pre vás nemožná. Všetko beriete ako výzvu a snažíte sa uspieť za každú cenu. Na všetko máte plán, potom záložný plán, a podľa toho vyzerá aj váš život. Diár máte nabitý do prasknutia akciami a povinnosťami, ale vy sa v tom vyznáte a hlavne to zvládnete, pretože máte predsa plán.

Zamestnania, ktoré vás budú určite baviť a napĺňať vaše predstavy, sú narp. realitný maklér a predaj nehnuteľností, ekonomická sféra, predaj ako taký, štátna správa, súkromné podnikanie a podobne.

Známymi „baranmi“ sú, resp. boli napr. Marlon Brando, Giacomo Casanova, Charles Chaplin, Diana Ross alebo Leonardo da Vinci. Tak čo – máte niečo spoločné?

Zdroj: studenta.cz / Admin

Tento obsah bol zaradený v Aktuality. Zálohujte si trvalý odkaz.